spa_mpssufitynapinaneplSPA są nie tylko miejscem, gdzie przybywa się by zadbać o własną urodę. Jest to również miejsce relaksu, gdzie chcemy odpocząć od nadmiernego stresu. Warto więc zadbać o odpowiedni wystrój takiego wnętrza, tak by sprzyjał on tym czynnościom.
Osoby przebywające w SPA, chcą się zrelaksować. Nie zależy im tylko i wyłącznie na zabiegach, lecz także na tym, by w danym pomieszczeniu czuć się dobrze. Zakrycie kabli i rur, znajdujących się w takich pomieszczeniach to podstawa. Po co jednak wybierać rozwiązanie kartonowo-gipsowe, skoro taki sam efekt można uzyskać korzystając z sufitu napinanego. Ma on niemniej zalet. Przede wszystkim jego montaż jest nawet siedem razy szybszy niż sufitu kartonowo-gipsowego. Jest także odporny na wilgoć i niepalny. Poza tym, może zostać nasączony środkiem grzybobójczym, co w takich miejscach jak SPA, może być bardzo przydatne. Sufit napinany jest bardzo lekki. Ponadto, folia z PVC jest niezwkle wytrzymała, dzięki czemu mamy pewność, że zapewnia bezpieczeństwo użytkowników.
Nasze folie są bezpieczne. Bardzo ważne jest również, że nie wymagają one częstej konserwacji. Udzielamy na nie gwarancji.
Więcej na temat zalet naszego rozwiązania można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji, polecamy napisać lub zadzwonić do nas!