sufitynapinanewkosciele_mpssufitynapinaneplBardzo często mówi się o tym, że sufity napinane to rozwiązanie pasujące do mieszkania, domu czy biura. Niezupełnie tak jest. Sufity napinane sprawdzą się w każdym rodzaju pomieszczeń. W tym także tam, gdzie można się tego nie spodziewać. W kościele.
Kościoły są miejscami szczególnymi. Z uwagi na swój poważny charakter, wymagają specyficznego podejścia. Ich architektura jest często bardzo nietypowa. Wszystko to sprawia, że w tym wypadku należy podchodzić do każdego projektu bardzo indywidualnie, z jak największą dbałością o detale. Do tego należy dodać, że są to miejsca szczególnej atencji ze strony wiernych, więc należy zadbać o to, by praca nie była dla nich uciążliwa.
Architektura kościołów powoduje, że często strop jest położony bardzo wysoko, co znacznie utrudnia zadanie i wymusza dbałość o jak najsolidniejsze przymocowanie, zarówno profili jak i powłok. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, by tak wysoko umocowany sufit nie wymagał zbyt częstej konserwacji. Jednak nasze folie nie wymagają jej, gdyż są antyelektrostatyczne, a także długo zachowują oryginalny kolor. Nawet jeśli folia będzie mieć barwę białą, nie należy się obawiać, że będą potrzebne częste konserwacje. Folie MPS są także certyfikowane i nie trzeba obawiąc się o bezpieczeństwo użytkowników.
Z całą pewnością montaż sufitu napinanego w kościele byłby inspirującym zadaniem, z którym zespół MPS chętnie się zmierzy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się Państwo o więcej szczegółów, napiszcie lub zadzwońcie do nas!