sufity22Często otrzymujemy pytanie: Co to za folia? Czy jest jeden typ folii czy więcej?

Otóż, spieszymy z odpowiedzią, że typów folii jest kilka i chcemy przedstawić naszą ofertę w tym zakresie. Producentem naszych folii jest firma Alteza, co jest gwarancją jakości. Klient ma możliwość wybrać dowolny typ, a my, jako zespół MPS Sufity Napinane, fachowo doradzimy czy dany typ będzie pasował do określonego pomieszczenia.

Do wyboru macie Państwo:

  1. Sufit o strukturze matowej – powierzchnia jest matowa, nie przepuszcza światła i bardzo słabo je odbija. Doskonały do miejsc, gdzie nie chcemy nadmiaru światła.
  2. Sufit satynowy – powierzchnia jest nieco bardziej połyskująca niż w przypadku folii matowej. Odbija więcej światła. Dobrze rozświetla wnętrze.
  3. Sufit błyszczący – nazywany także lustrzanym. Jest najbardziej znaną odmianą. Charakteryzuje się gładką, szklistą powierzchnią, odrobinę przypominającą lustro. Wywołuje efekt złudzenia optycznego, co powoduje, że wybrane pomieszczenie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo, z uwagi na swoją strukturę odbija dużo światła, dzięki czemu dane pomieszczenie jest znacznie jaśniejsze. Idealne rozwiązanie do salonu.
  4. Sufit transparentny – Jest to sufit półprzezroczysty. Jest on dedykowany tym, którzy chcieliby ukryć oświetlenie za powłoką sufitu, zyskując tym samym, niestandardowe, ciekawe oświetlenie pomieszczenia, a co za tym idzie, również niepowtarzalną atmosferę.
  5. Sufit z nadrukiem – As w rękawie. Na folii może znaleźć się dowolny nadruk. Fotografia członków rodziny, krajobraz, lekko zachmurzone niebo lub abstrakcyjna forma. Można wybrać własną fotografię lub znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, korzystając z naszej oferty dostępu do serwisu ze zdjęciami www.shutterstock.com – gdzie wybrać można spośród ok. 40 mln różnych propozycji. Jedynymi ograniczeniami są rozdzielczość zdjęcia oraz nasza własna wyobraźnia!