Poznajmy się

Jesteśmy specjalistami w branży montażu sufitów napinanych. Działamy na terenie całej Polski dostarczając rozwiązania renomowanej firmy Alteza zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla instytucji.

 

Ponadto świadczymy różnego rodzaju usługi ogólnobudowlane i remontowe. Nasze doświadczenie w tej materii, pozwala nam zaoferować kompleksową obsługę każdego klienta.

 

Naszą wizytówką są nietuzinkowe i oryginalne projekty.

 

Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji.

 

Zostaw po sobie ślad i napisz do nas a oddzwonimy i umówimy się na bezpłatną wizytę i wycenę.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w branży jest gwarancją solidnie wykonanej pracy. Dokładność wykonania zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, a terminy naszych prac ustalamy tak, byśmy mogli skoncentrować się na każdym projekcie osobno. Zawsze kończymy nasze wcześniej ustalone prace w wyznaczonym terminie. Najlepszą wizytówką naszych sufitów oraz pozostałych usług są zadowoleni klienci, do których zawsze podchodzimy indywidualnie starając się sprostać ich wymaganiom.

 

Nasze umiejętności zostały potwierdzone przez certyfikat z Zakresu montażu oraz kontroli jakości systemu sufitów napinanych Alteza, który uzyskaliśmy dnia 7.10.2015r. od firmy Alteza, w Łodzi.

 

Stale uczęszczamy w szkoleniach Lidera i producenta sufitów napinanych Alteza, zdobywamy wiedzę od światowych specjalistów z tej branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszemu klientowi usługi na najwyższym poziomie.

Gwarancja jakości

Przykładamy dużą wagę do dokładnie wykonanej pracy. Posługujemy się narzędziami elektrycznymi z wysokiej półki (niemieckiej firmy Metabo), które nigdy nie zawodzą i pozwalają nam na wykonywanie naszej pracy precyzyjnie. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości. W wypadku sufitów, folia pochodzi również z Niemiec jak i Francji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dać klientowi gwarancję firmową (5 lat) oraz producenta (15 lat).

Sympatyczna obsługa

Pracę wykonujemy w pozytywnej atmosferze a każde nieporozumienia staramy się rozwiązywać na korzyść klienta.
Jesteśmy elastyczni, punktualni  i dopasowujemy się do warunków w jakich mamy pracować. Utrzymujemy zawsze dobry kontakt z klientem

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutoremalteza_logo

AKTUALNOŚCI

© MPS Sufity Napinane 2015

MPS Sufity Napinane
Szczepankowo 23
14-107 Gierzwałd