sufity_nowyrokKoniec roku zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim okres podsumowań i refleksji. Jako młoda i prężnie rozwijająca się firma możemy z dumą stwierdzić, że zamykamy go w bardzo pozytywnych nastrojach.

Czas leci nieubłaganie. Wraz z nim zdobywamy nowe doświadczenia, umiejętności i kończymy zlecenia dla kolejnych, zadowolonych klientów. Ostatni okres należał do bardzo pracowitych. Mimo to staramy się być w stałym kontakcie z Wami i informować o wszystkim co ważne, ciekawe oraz inspirujące. Mamy nadzieję, że treści jakie publikujemy są dla Was pomocne i dzięki nim zaplanowaliście już swój nowy wystrój mieszkania.

My zbieramy energię na nowy rok aby sprostać jeszcze bardziej wymagającym klientom i zleceniom. Szykujemy dla Was promocje oraz poszerzenie oferowanego zakresu usług. Podzielimy się również z Wami naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz doświadczeniami i inspiracjami, tak jak to robiliśmy do tej pory. Zatem bądźcie czujni i do zobaczenia w nowym, pełnym niespodzianek roku.

Ekipa MPS Sufity Napinane.