akustyka_mpssufitynapinaneplJedną z największych zalet sufitów z folii PVC jest ich wpływ na akustykę. Jeżeli mieszkamy w mieście i dużo pracujemy, to naturalne jest, że wracając do domu, chcemy odpocząć w ciszy. Nasze rozwiązanie w tym pomoże!
Folie PVC mają właściwości pozwalające zmniejszyć poziom hałasu. Ich naturalne właściwości fizyczne wpływają pozytywnie na akustykę wnętrza. Poza tym, dzięki temu, że powłoka sufitowa jest montowana poniżej stropu, można ponad nią zastosować, inne materiały, które wygłuszą pomieszczenie. Takie rozwiązania sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach w dużych miastach, ale także, np. na basenach lub salach konferencyjnych, a nawet w studiach nagraniowych.
Nie wolno zapominać o tym, że prócz pozytywnego wpływu na akustykę wnętrza, bardzo ważne są także wrażenia estetyczne. Przy odpowiedniej folii, można upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Gdyż poza samym wpływem na poziom echa w pomieszczeniu, można zadbać o wystrój, na przykład poprzez zastosowanie kolorowej folii lub takiej z umieszczonym na niej motywem graficznym, który będzie zgrywał się z designem pomieszczenia. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie pozostałe zalety sufitów z folii PVC, okaże się, że jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, a jego zastosowania nie będziemy żałować.
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów, napiszcie lub zadzwońcie do nas!